بازرگانی زعفران ایران
خانه / زعفران / مرکز خرید عمده زعفران ارزان قیمت

مرکز خرید عمده زعفران ارزان قیمت

همانطور که میدانید زعفران محصولی بسیار با ارزش است و تولید و برداشت آن به مهارت، زمان و صبر و بردباری زیادی نیاز دارد، علاوه بر این موارد کیفیت زعفران تولیدی یا همان نوع آن و همچنین روش خرید می تواند تاثیر بسزایی در قیمت این محصول داشته باشد، خرید عمده زعفران ارزان قیمت از مراکز فروش هم به لحاظ قیمت به صرفه تر است و هم با خرید از مراکز فروش، خریدی مطمئن تر و ایمن تر را تجربه خواهید کرد.مرکز خرید عمده زعفران ارزان قیمت

خرید عمده زعفران با ارزان ترین قیمت

خرید عمده زعفران با ارزان ترین قیمتمهمترین سوالی که در خصوص خرید زعفران مطرح است بحث کیفیت و قیمت آن است، جهت خرید عمده زعفران با ارزانترین قیمت ممکن می توانید از طریق مراکز فروش معتبر در شهرهایی نظیر تهران یا مشهد اقدام نمایید.

قیمت جهانی زعفران چقدر است؟

قیمت ثابتی را نمی توان برای زعفران در بازارهای جهانی ارائه داد، که مهمترین علت این امر هم این است که ارز ایران در برابر ارز کشورهای دیگر قدرت چندانی ندارد.

 در بازارهای اروپایی و آمریکایی قیمت زعفران به سبب قدرت بالای پول ملی این کشورها بسیار گرانتر از بازارهای داخلی به مشتری عرضه می شود.

عرضه زعفران با کمترین قیمت به بازار

عرضه زعفران با کمترین قیمت به بازارجهت خرید زعفران با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت می توانید از طریق نمایندگی ها و یا مراکز فروش آن در سراسر کشور اقدام نموده و محصول خود را زیر قیمت بازار خریداری نمایید. 

قیمت زعفران با توجه به کیفیت و جنس آن متفاوت است، اما به طور کلی قیمت زعفران صادراتی در مقایسه با زعفران داخلی کمی گرانتر است.

صادرات زعفران به اغلب کشورهای آسیایی و اروپایی نظیر امارات، چین، ترکیه، پاکستان، عراق، اسپانیا، آلمان، ژاپن، کره و … انجام می گیرد.

فروش عمده زعفران در مقایسه با فروش جزئی آن به صرفه تر است، که اغلب زعفران های صادراتی به روش عمده به فروش می رسند.

نمایندگی های فروش زعفران درجه یک در سراسر کشور

نمایندگی های فروش زعفران درجه یک در سراسر کشوراز مهمترین نمایندگی های فروش زعفران درجه یک در سراسر کشور می توان به شهرهایی نظیر تهران و مشهد اشاره کرد، که البته شهر مشهد در امر تولید و فروش زعفران شناخته شده تر است.

انواع زعفران به سه دسته کلی زعفران دسته، زعفران پوشال و زعفران سرگل طبقه بندی می شوند، که از این میان میزان مصرف زعفران سرگل در ایران متداول تر است، و همچنین دارای قدرت رنگ دهی فوق العاده ای هم هست.

زعفران صادراتی معمولا جزء این دسته قرار دارند.

قیمت عمده زعفران در ایران

قیمت عمده زعفران در ایرانقیمت عمده زعفران در ایران با توجه به درجه بندی هایی که از طرف سازمان های ملی استاندارد ارائه می شود، متفاوت است، همچنین درصد خلوص، کیفیت، قدرت رنگ دهی و نوع زعفران هم تاثیر بسزایی در قیمت عمده یا جزئی آن دارد.

به طور کلی اگر قصد خرید بهترین زعفران با کمترین قیمت ممکن را دارید، خرید عمده از طریق مراکز فروش، بهترین روش است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباسعلی رضائی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152698334
آدرس کانال: zaferanha@
پست الکترونیکی: info@zaferanha.ir

مطلب پیشنهادی

صادرات زعفران به ترکیه توسط شرکت های تولیدی

ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران در جهان است. و به 62 کشور در جهان این محصول صادر می شود. صادرات زعفران به ترکیه و سایر کشور ها توسط برخی از شرکت های

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام