بازرگانی زعفران ایران
خانه / زعفران / صادرات زعفران اعلا به چین و سایر کشورها

صادرات زعفران اعلا به چین و سایر کشورها

صادرات زعفران اعلا به چین و سایر کشور ها به طور عمده انجام می شود. در زمینه صادرات محصولات شرکت های بازرگانی بسیاری فعالیت می کنند که هر کدام از آن ها سعی بر این دارند که مرغوب ترین نوع محصولات را ارائه دهند. زعفران صادراتی از نظر کیفیت در سطح عالی قرار دارد که توانسته بازار های پر سودی را برای کشور ما ایجاد نماید. صادرات زعفران اعلا به چین و سایر کشورها

خریداران برترین نوع زعفران در چین

خریداران برترین نوع زعفران در چینخریداران برترین نوع زعفران در چین محصولات را به طور کیلویی از کشور ما خریداری می کنند و در کشور خود وارد شرکت های تولید کننده به منظور بسته بندی بهتر می کنند.

با این کار می توانند محصولات را با قیمت چند برابر در بازار دیگر کشور ها به فروش بگذارند و سود خود را چندین برابر کنند.

صادرات زعفران به نقاط مختلف جهان

صادرات زعفران به نقاط مختلف جهان  صادرات زغفران به نقاط مختلف جهان به طور عمده انجام می شود. از کشور ما محصولات بسیاری به دیگر کشور ها صادر می شود که نمونه بارز و معروف زعفران می باشد.

کشور ما در کل جهان به عنوان تولید کننده عمده زعفران شناخته می شود که به همین سبب شرکت صادرات زعفران به فعالیت های خود به طور گسترده ای ادامه می دهد.

کشور های بسیاری هستند که برای خرید زعفران ایران قرار داد هایی را با کشور ما عقد می کنند که در ادامه مطلب به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم که به قرار زیر است:

  • کشور عربستان
  • کشور آلمان
  • کشور چین
  • کشور ایتالیا
  • کشور روسیه 

شرکت های صادر کننده زعفران ایرانی به چین

شرکت های صادر کننده زعفران ایرانی به چینشرکت های صادر کننده زعفران به چین مرغوب ترین نوع زعفران ها را از تولیدی ها به صورت کیلویی خریداری می کنند تا از این طریق بتوانند پاسخگوی تقاضای خیل عظیم مشتریان خارجی باشند.

صادرات زعفران ایرانی به کشور هایی چون کشور چین منافع بسیاری را به دنبال دارد. قیمت محصولات در موقع صادرات گران تر است و همین امر سبب افزایش سود دهی شان می گردد. در این می ان معاملات هم به نفع تولید کننده است و هم به نفع چرخه اقتصادی کشورمان.

فروشنده محبوب ترین نوع زعفران ایرانی

فروشنده محبوب ترین نوع زعفران ایرانی فروشنده محبوب ترین نوع زعفران ایرانی محصولات را در بسته بندی های متنوع وارد بازار می کند تا بتواند مشتریان بیشتری را با خود همگام کند. صادرات به چین از جمله رش های فروش زعفران است که در بین دیگر روش های معاملاتی با اسنقبال بیشتری مواجه می باشد.

از نظر قیمت اگر بررسی کنیم به سبب سطح کیفی عالی محصولات زعفران های صادراتی با قیمت فروش بیشتری در بازار ها عرضه می شود  که این امر به نفع تولید کنندگان است که با سود بیشتری محصولات خود را به فروش می گذارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباسعلی رضائی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152698334
آدرس کانال: zaferanha@
پست الکترونیکی: info@zaferanha.ir

مطلب پیشنهادی

قيمت فروش زعفران در ايران برای صادر کنندگان

زعفران به عنوان طلای سرخ ایران یکی از محصولات بسیار پر طرفدار کشورمان برای کشور های مختلف جهان به حساب می آید. و لذا خرید و فروش این محصول در نقاط مختلف جهان رو

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام