بازرگانی زعفران ایران
خانه / زعفران / شرایط صادرات زعفران به کشور های اروپایی

شرایط صادرات زعفران به کشور های اروپایی

شرایط صادرات زعفران به کشور های اروپایی شرایطی خاص است که اغلب شرکت های بازرگانی آن ها را تعیین می کنند. با توجه به این که زعفران از محصولات صادراتی کشورمان محسوب می شود و مورد توجه کشور های بسیاری قرار می گیرد شرکت های بسیاری هستند که محصولات خود را به منظور صادرات به صورت کیلویی آماده فروش می کنند.

شرایط صادرات زعفران به کشور های اروپایی

قوانین و شرایط صادرات زعفران در ایران

قوانین و شرایط صادرات زعفران در ایرانقوانین و شرایط صادرات زعفران در ایران مشخص شده می باشد، زیرا زعفران از زمره محصولات گران قیمت و سودآور کشور ما است که بدون برنامه ریزی نباید از کشور خارج شود.

برای این که صادرات زعفران به خوبی انجام شود شاهد وضع قوانین خاص توسط وزارت اقتصاد و دارایی هستیم که در ادامه مطلب به شرایط مورد نظر اشاره می کنیم:

  • خرید و بسته بندی زعفران
  • دریافت گواهی استاندارد
  • دریافت گواهی بهداشت
  • ارائه کارت بازرگانی

صادرات زعفران به اروپا

صادرات زعفران به اروپاصادرات زعفران به ارپا از جمله روش های فروش زعفران است که با فعالیت های گستارده بازرگانان همراه می باشد. کشور های اروپایی بسیاری هستند که با دریافت اطلاعات در مورد سطح کیفی عالی زعفران ایران در صدد تهیه این محصولات بر می آیند.

تجارت زعفران پر سود ترین نوع تجارت در کشور ما است که توانسته نظر تولید کنندگان زیادی را با خود همراه کند. البته لازم به ذکر است که صادرات خود نیز دارای شرایط ایده آل خاصی می باشد.

برترین برند زعفران تولید شده در ایران

برترین برند زعفران تولید شده در ایرانبرترین برند زعفران تولید شده در ایران بیشتر سعی بر این دارد که محصولات خود را برای صادرات آماه کند. تولید کنندگان بعد از این که محصولات را از کشاورزان تهیه کنند وارد خط تولید خود برای بسته بندی می کنند.

بسته بندی ها در سود صادرات زعفران تاثیر بسیار دارد و هر چه بسته بندی ها جذاب تر باشد مسلما خریداران بیشتری مجذوب آن ها می شوند.

مشکلات صادرات زعفران نیز از جمله مواردی است که کار را برای برند های صادر کننده دشوار کرده است. آن ها با طی مراحل قانونی می توانند مشکلات را رفع کنند.

فروشندگان زعفران ایرانی در بازارهای خارجی

فروشندگان زعفران ایرانی در بازارهای خارجیفروشندگان زعفران ایرانی در بازار های خارجی محصولاتی متنوع را در دسترس خریداران قرار می دهند.

زعفران ها به منظور های خاصی مورد داد و ستد قرار می گیرند که نمونه ای از این موارد می توان به زعفران همراه مسافر اشاره کرد. برخی از مسافران زعفران ها را به عنوان سوغات بر می گزینند و محصولاتی را برای عزیزان خود خریداری می کنند.

قیمت زعفران در اروپا مصوب و تعیین شده است و هر مشتری که برای خرید محصولات اقدام می کند با توجه به لیست قیمت ها می تواند محصولاتی باکیفیت را با اطمینان کامل خریداری نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباسعلی رضائی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152698334
آدرس کانال: zaferanha@
پست الکترونیکی: info@zaferanha.ir

مطلب پیشنهادی

قيمت فروش زعفران در ايران برای صادر کنندگان

زعفران به عنوان طلای سرخ ایران یکی از محصولات بسیار پر طرفدار کشورمان برای کشور های مختلف جهان به حساب می آید. و لذا خرید و فروش این محصول در نقاط مختلف جهان رو

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام