بازرگانی زعفران ایران
خانه / زعفران / خرید زعفران فله با ارزان ترین قیمت از شرکت های پخش کننده

خرید زعفران فله با ارزان ترین قیمت از شرکت های پخش کننده

زعفران معطرترین و خوشرنگ ترین ادویه جات می باشد؛ که در نقاط مختلف کشور کشت می شود. زعفران ایران در درجه یک و دو نیز در بازار عرضه می شود که نوع درجه یک دارای کلاله های درشت تر می باشد که با کیفیت تر است. زعفران در بازار در دو نوع فله ای و بسته بندی شده عرضه می شود؛ که اغلب نوع فله ای به صورت دسته فروخته می شود. خرید زعفران فله در مراکز فروش به صورت های مختلف عرضه می شود.

خرید زعفران فله با ارزان ترین قیمت از شرکت های پخش کننده

خریدار زعفران فله درجه یک برای صادرات

خریدار زعفران فله درجه یک برای صادراتخریدار زعفران فله درجه یک برای صادرات همان شرکت های تجاری و تولیدی هستند؛ که این زعفران را در انواع مختلف خریداری و تبدیل به فراوردهای آن نموده یا فله ای صادرات می کنند. فروش زعفران فله صادراتی با کیفیت در این شرکت ها در داخل و خارج از کشور عرضه می شود. صادرات زعفران درجه یک توسط شرکت های تجاری به سه روش پوشال؛ سرگل؛ دسته شده در انواع مختلف ارسال می شود. 

مراکز فروش زعفران فله در تهران

مراکز فروش زعفران فله در تهرانمراکز فروش زعفران فله در تهران در مناطق مختلف عرضه می شود. تهران به دلیل اقتصاد استراتژیکی که دارد و همچنین به عنوان بزرگترین شهر ایران و داشتن بیشترین خرید و فروش در مراکز آن انواع زعفران ایرانی در تهران توسط نمایندگی ها و دفاتر فروش عرضه می شود. مراکز فروش زعفران قطب تجارت آن در کشور است؛ که از تهران به صورت های مختلف به دیگر نقاط کشور و خارج از کشور صادرات می شود.

قیمت خرید زعفران فله در بازار ایران

قیمت خرید زعفران فله در بازار ایرانقیمت زعفران فله در بازار ایران اختلاف زیادی دارد؛ و علت این اختلاف؛ انواع مختلف زعفران و کیفیت های مختلف آن و همچنین برندهای متفاوت می باشد. قیمت زعفران مثقالی و گرمی؛ تعیین می شود؛ لذا فله ای تیراژ بالا نیز به صورت کیلویی به فروش می رسد. خریداران می توانند با خرید عمده و بدون واسطه و مستقیم از تولید کننده از قیمت مناسب و تخفیفات ویژه ای برخوردار باشند. قیمت زعفران صادراتی به دلیل کیفیت بالا گرانتر می باشد. 

خرید زعفران فله به قیمت تولیدی از مشهد

خرید زعفران فله به قیمت تولیدی از مشهدخرید زعفران فله به قیمت تولیدی از مشهد بیشتر از دیگر نقاط کشور عرضه می شود؛ خراسان به دلیل اینکه کشت کننده بهترین زعفران می باشد. لذا گسترده ترین تولید و فروش زعفران و خواستگاه اصلی آن خراسان است. خرید زعفران عمده در این شهر به دلیل اینکه بدون واسطه عرضه می شود ارزانتر است. زعفران خراسان از این استان به دیگر استان ها به صورت فله ای فرستاده می شود. زعفران فله ای در درجه اول از دست کشاورزان این منطقه خریداری می شود که ارزانترین قیمت را دارد و بعد در دست واسطه ها در حال خرید و فروش می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباسعلی رضائی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09152698334
آدرس کانال: zaferanha@
پست الکترونیکی: info@zaferanha.ir

مطلب پیشنهادی

صادرات زعفران به ترکیه توسط شرکت های تولیدی

ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران در جهان است. و به 62 کشور در جهان این محصول صادر می شود. صادرات زعفران به ترکیه و سایر کشور ها توسط برخی از شرکت های

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام