توزیع نبات شاخه زعفرانی و سفید در یزد

بلورهای نبات شاخه زعفرانی و سفید به دور یک چوب تشکیل می شود. نبات شاخه زعفرانی و سفید نسبت به نبات های نی دار پلاستیکی بهداشتی تر می باشد زیرا چوب سه مرتبه جوشانده می شود و کاملاً بهداشتی است اما نی های پلاستیکی غیر بهداشتی و سرطان زا هستند.

این نوع نبات شاخه زعفرانی و سفیدقابلیت شکنندگی بسیار بالا دارند و در چای راحت حل شده و برای مصارف خانگی آسان و مناسب است. در هنگام مصرف این نبات شاخه زعفرانی و سفید، نیازی به شکستن آن، با شیء یا دست نیست و برای مصرف آماده می باشد. این نوع نبات که در کف و جداره ی پاتیل ها به صورت تخته تشکیل می شود به دلیل شکل نامنظم آن بیشتر به صورت فله عرضه می شود. غلظت خیلی زیاد شیره در کف پاتیل ها موجب شاخه ای شدن این نبات می شود.

فروش عمده نبات شاخه زعفرانی و سفید در بوشهر 

این نبات شاخه زعفرانی و سفید از نظر کیفیت با دیگر نبات های چوبی هیچ تفاوتی ندارد و نباتی است که روی پاتیل ها تشکیل شده و تنها تفاوتش با نبات های دیگر ترد و نازک بودن آن است. نبات شاخه زعفرانی و سفید از شکر درشت تر بوده و همان خرده های نبات می باشد که قابلیت حل شدن بالایی دارد. از نبات برای تزیین سفره های عقد و هفت سین و برای شیرین کردن چای و نوشیدنی های گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

از پرمصرف ترین نبات ها ، نبات شاخه زعفرانی و سفید هستند که انواع طعم دار آن ها در مجموعه زعفران ایران وجود دارد . نبات دارچینی، نعنایی، زعفرانی، زیره، لیمویی، آویشن و… از این محصولات هستند که مصرف آن با یک فنجان چای گرم بسیار دلپذیر است. نبات شاخه زعفرانی و سفید طعم و مزه بهتری در مقایسه با قند و شکر دارد، بنابراین می توانید به جای مصرف قند و شکر همراه چای از شاخه نبات هایی که شکنندگی بالایی دارند و به راحتی خرد و آب می شوند، استفاده نمایید.

برای شیرین کردن شربت می توانید از پودر نبات استفاده کنید. نبات شاخه زعفرانی و سفید از ساکارز تشکیل شده و دارای خاصیت ضدنفخ و ملین بالایی می باشد. نبات شاخه زعفرانی و سفید در مقایسه با قند طبع گرم تری دارد. اگر نبات را روی حرارت قرار دهید تبدیل به ماده ای قهوه ای مایل به مشکی شده که طعم بسیار تلخی دارد و دارویی موثر برای درمان اسهال محسوب می شود. مکیدن یک تکه نبات سبب قطع شدن سرفه و برطرف شدن خشونت صوت و سینه و درد آن می شود.

فروش عمده نبات شاخه زعفرانی و سفید در بوشهر 

صادرات نبات شاخه زعفرانی و سفید به ترکیه 

نبات برای کاهش خستگی و خواب آلودگی با نبات: مصرف نبات با چای هنگام رانندگی سبب رفع خواب آلودگی و خستگی می شود پس بهتر است کسانی که در شب رانندگی می کنند یک فنجان چای نبات بنوشند. همچنین نبات زعفرانی جهت رفع خستگی های مفرط جسمی و فکری ناشی از کار و فعالیت جنسی زیاد بسیار موثر است.

نبات برای تقویت حافظه:مصرف آب جوش نبات یا چای نبات برای افراد کهن سال که دچار کم حواسی شده اند مفید است . این نوشیدنی داغ به تقویت حافظه کمک فراوانی می کند.

نبات شاخه زعفرانی و سفید برای کاهش درد:مصرف نبات موجب کاهش و تسکین درد معده و همچنین درد ناشی از انقباض ماهیچه ها می شود.نبات داغ برای کاهش درد کمر، تسکین درد پشت، بهبود پا درد و رفع درد های ناحیه شکم بسیار مفید و موثر است.

نبات شاخه زعفرانی و سفید برای افزایش انرژی و نشاط با نبات:نبات نشاط آور و بسیار مقوی است بنابراین بهتر است برای افزایش انرژی و نشاط چای با نبات مصرف کنید.

عرضه نبات شاخه زعفرانی و سفید به آذرباییجان

نبات شاخه زعفرانی و سفید برای درمان دل درد: از گذشته تا کنون از انبات را برای درمان دل درد استفاده میشد . مصرف نبات داغ سبب بهتر شدن دل درد و کمر درد های ماهیانه خانم ها می شود بنابراین خانم هایی که در دوران قاعدگی دل درد و کمردرد دارند بهتر است یک نبات داغ بخورند.

نبات شاخه زعفرانی و سفید برای جلوگیری از جاری شدن آب دهان با نبات: مصرف نبات از جاری شدن آب دهان جلوگیری می کند. افرادی که هنگام خواب آب دهن آن ها جاری می شود بهتر است نبات را در چای یا آب جوش و یا هر نوشیدنی گرم دیگری حل کنند و بنوشند.

نبات شاخه زعفرانی و سفید برای رفع بلغم: جهت رفع بلغم پیشنهاد می شود مرتب نبات ، چای نبات ، قهوه و نبات ، آب جوش نبات و نبات داغ مصرف کنید زیرا بلغم موجب ابتلا به نقرس ، فلج شدن قسمتی از بدن ، پیسی و لقوه و رعشه می شود.

نبات شاخه زعفرانی و سفید برای رفع ترشی دهان با نبات: برخی از افراد در ساعات کاریشان به مواد غذایی دسترسی آسانی ندارند و مجبورند ساعت ها بدون مصرف هیچ مواد غذایی شدیدا کار کنند. بخش سلامت نمناک توصیه می کند این افراد بهتر است برای رفع ترش شدن دهان و جلو گیری از بوی بد یا مزه بد دهان از نبات بصورت نبات داغ ، چای نبات ، تکه های کوچک نبات استفاده کنید.

مجموعه زعفران ایران با بیش از چندین سال سابقه درخشان در زمینه صادرات و توزیع عمده انواع مختلف نبات در طعم های مختلف توانسته اعتماد شما مشتریان عزیز را جلب نمایید. برای اطلاع بیشتر از محصولات ما و استعلام قیمت با کارشناسلن مجموعه زعفران ایران تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما