قیمت زعفران صادراتی سحرخیز

زعفران صادراتی سحرخیز نمونه ای متفاوت از انواع برند های ایرانی معتبر است که با قیمت مناسب و البته با بسته بندی بسیار شیک و زیبا عرضه می شود.

زعفران صادراتی یکی از عمده محصولات سودآور کشور به شمار می رود که البته در برند های معتبری به فروش می رسد. این محصول دارای مدل های مختلفی است و نوع بسته بندی آن و حتی اجزای موجود در بسته بندی نیز با هم متفاوت هستند.

زعفران صادراتی سحرخیز، نمونه ای عالی از انواع زعفران است که در بسته بندی های بسیار جذاب در بازار عرضه می شود. قیمت این محصول نسبت به برند های دیگر ارزانتر و مناسب تر است.

زعفران صادراتی سحرخیز

زعفران صادراتی سحرخیز

زعفران صادراتی سحرخیز در بسته بندی های متفاوت و همراه با اوزان مختلف در بازار عرضه می شود. این محصول بسیار خوش رنگ و خوش عطر بوده و به صورت ارگانیک و کاملاً طبیعی در بازار به فروش می رسد. از ویژگی های زعفران صادراتی سحرخیز می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

تولید شده از رشته زعفران های ممتاز و سرگل
مرغوب ترین نوع زعفران ایرانی
بسته بندی بسیار شیک و خاص
تولید شده در اوزان مختلف
انتخابی مناسب برای هدیه
استفاده خانگی
بهترین گزینه برای سوغات
و…

قیمت زعفران صادراتی سحرخیز چقدر است

شرکت سحرخیز یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید زعفران می باشد که البته از سال 1311 فعالیت خود را در این راستا شروع کرده است. محصولات این شرکت کاملاً طبیعی و همراه با دستگاه های استاندارد و پیشرفته بسته بندی می شود و به صورت عمده و جزئی در بازار عرضه می گردند.

البته قیمت زعفران صادراتی سحرخیز با توجه به عرضه مستقیم نسبت به دیگر برند ها بسیار ارزانتر است و از عوامل تعیین کننده قیمت آن عبارت اند از:

نوع بسته بندی
وزن بسته بندی
وزن زعفران
درجه بندی زعفران
چگونگی توزیع زعفران
و…

قیمت زعفران صادراتی سحرخیز را از سایت های تخصصی به صورت اینترنتی دریافت کنید.

خرید زعفران صادراتی سحرخیز

زعفران صادراتی سحرخیز

خرید زعفران سحرخیز همانطور که گفته شده است در وزن های مختلف امکان پذیر می باشد و از اوزان این محصول عبارت اند از:

زعفران 0.5 گرمی
زعفران 2 گرمی
زعفران 4 گرمی
زعفران 5 گرمی
و…

اما اگر شما به عنوان یک فروشنده زعفران در ایران مشغول هستید، بهتر است این محصول را به صورت عمده با قیمت بسیار ارزانتر خریداری کنید. این محصول را تنها از تولید کنندگان اصلی بخواهید چرا که از کیفیت بهتری برخوردار بوده و با مرغوبیت صددرصد در بازار به فروش می رسد.

برای خرید آسانتر انواع زعفران بسته بندی شده یا فله ای از سایت های تخصصی کمک بگیرید.

تماس با ما