تولید نبات چوبی عمده

 تولید نبات چوبی عمده چگونه است؟ به طور کلی از چه منبعی می‌توان نبات چوبی عمده با کیفیت خریداری کرد؟ در این مقاله از بازرگانی ایران قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم و مرجعی را به شما معرفی کنیم. تا با خیالی آسوده می‌توانید اقدام به خرید نبات چوبی عمده و صادرات آن به سراسر جهان کنید. اگر می‌خواهید با فرایند تولید انواع نبات آشنا شوید و اقدام به خرید نبات چوبی عمده تک نفره یا نبات چوبی زعفرانی با لفاف کنید حتماً تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

تولید نبات چوبی عمده در کارخانجات

 امروزه کارخانه‌های بسیار زیادی هستند که در زمینه تولید نبات چوبی عمده فعالیت دارند و توانسته‌اند میزان فروش خوبی را در بازارهای داخلی داشته باشند. اما نکته بسیار حائز اهمیت این است که این نبات‌های تولیدی آیا دارای فرایند بهداشتی هستند و می‌توانند استانداردها و آزمایش‌های جهانی را با موفقیت پشت سر بگذارند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که تعداد کمی از تولید کنندگان در کشور هستند که می‌توانند انواع نبات با کیفیت تولید کنند. نباتی که بتوان به راحتی آن را به سراسر جهان صادر کرد. بدون اینکه نگران آزمایش‌ها و استانداردهای جهانی باشید.

تولید نبات چوبی عمده

 در بازرگانی ایران این امکان برای شما فراهم می‌شود که بتوانید به صورت مستقیم با بهترین تولید کنندگان نبات در سراسر جهان ارتباط داشته باشید و محصول جهانی متناسب با استانداردهای بین‌المللی خریداری کنید. علاوه بر کیفیت بی‌نظیر این امکان را نیز در اختیار شما قرار داده‌ایم که بتوانید نبات چوبی عمده را با قیمت ارزان خریداری کنید.

خرید ارزان اما با کیفیت

 کسانی که قصد دارند تاجر نبات باشند یا سال‌هاست در این زمینه فعالیت دارند بدون شک می‌دانند که خرید نبات چوبی عمده و ارزان چقدر می‌تواند در سود آنها تاثیر داشته باشد. با توجه به اینکه بازرگانی ایران با بهترین تولید کنندگان در ارتباط است و خریدهای عمده بسیار زیادی دارد می‌تواند برای شما نیز تخفیف‌های بسیار خوبی دریافت کند.

اگر بخواهید از سایر فروشنده‌ها اقدام به خرید نبات چوبی عمده کنید معمولاً با واسطه‌ها و دلال‌ها در ارتباط خواهید بود. وجود واسطه‌ها و دلال‌ها علاوه بر افزایش غیرمنطقی قیمت انواع نبات باعث می‌شود که نبات بی‌کیفیت و شکسته شده در اختیار شما قرار بگیرد.

مواد اولیه در تولید نبات چوبی عمده

به طور کلی هر تولید کننده فوت و فن خاصی را برای تولید محصول خودش به کار می‌برد و آن را برای دیگران افشا نمی‌کند. اما اگر بخواهیم فرایند تولید نبات چوبی عمده را به صورت خلاصه بیان کنیم باید بگوییم که برای تولید این محصول مواد اولیه با کیفیتی همچون شکر، سفیده تخم مرغ، چوب یا نخ پنبه‌ای برای شکل گرفتن بلورهای نبات، زعفران برای نبات‌های زعفرانی، عصاره یا پودر انواع گیاهان دارویی یا ادویه‌ها از جمله مواد اولیه‌ای هستند که برای تولید نبات با کیفیت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فرایند تولید نبات چوبی عمده چگونه است؟

اگر بخواهیم فرایند تولید را به صورت خلاصه برایتان ارائه دهیم باید به این نکته اشاره داشته باشیم که بسیاری از تولید کنندگان با رعایت تمامی موازین بهداشتی و بعد از کنترل کردن کیفیت اولیه مواد اولیه اقدام به تولید نبات چوبی عمده می‌کنند. برای این کار در قدم اول ابتدا شکر و آب را با توجه به مقدار تولیدی در دیگ می‌ریزند و آنها را حرارت می‌دهند بعد از اینکه مواد لازم در دیگ مورد نظر به جوش آمد با افزودن سفیده تخم مرغ تمامی ناخالصی‌ها را از آن می‌گیرند. برای هر ۱۰۰ کیلوگرم شربت به دست آمده میزان معینی از سفیده تخم مرغ اضافه می‌شود.

بسیاری از تولید کنندگان نیز برای از بین بردن ناخالصی‌ها و آلودگی‌های شربت از روش‌های دیگری استفاده می‌کنند. اما معمولاً تمامی ناخالصی‌ها به سفیدی تخم مرغ می‌چسبد. بعد از دور ریختن این قسمت، شربت نبات دوباره حرارت می‌بیند تا تمامی آب موجود در آن تبخیر و به شربت غلیظی تبدیل می‌شود.

بعد از اینکه محلول شربت به دست آمد با توجه به انواع نبات آن را به صورت شاخه‌ای یا چوبی و در برخی موارد تولید کنندگان داخلی آن را دور نی‌های پلاستیکی بلور می‌کنند.

تولید نبات چوبی عمده

تشکیل بلور

برای تشکیل بلورها بر دور چوب در قدم اول چوب‌ها را به خوبی می‌جوشانند تا از نظر بهداشتی کاملاً تایید شود. سپس بعد از اینکه به شربت مورد نظر زعفران یا گیاهان دارویی سفارشی اضافه گردید چوب‌ها را در درون شربت قرار می‌دهند تا بلورهای آن به دور چوب تشکیل شود. در مرحله بعدی در جای خشک خنک قرار می‌دهند تا خشک شود.

بعد از تمامی این موارد بسته‌بندی نبات در بهترین شرایط صورت می‌گیرد تا برای صادرات به بازارهای جهانی مناسب باشد.

اگر قصد خرید نبات چوبی عمده دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که در فرایند تولید نبات چوبی عمده به هیچ عنوان از نی پلاستیکی استفاده نشده باشد. زیرا نی پلاستیکی علاوه بر اینکه خاصیت سرطان زایی دارد در بازارهای بین‌المللی و جهانی نیز تایید نیست.

دما در تشکیل بلورها دور چوب

دمایی که با توجه به آن بلورها در دور چوب شکل می‌گیرند به صورت مستقیم بر درشتی یا ریز بودن بلورها تاثیرگذار است. در حالت معمول درجه شربت را بر روی ۱۰۹ درجه قرار می‌‌دهند. اگر مشتری سفارش کرده باشد که بلورها درشت باشند دمای آن را بر روی ۱۰۸ درجه می‌گذارند. برای اینکه بلورهای ریزتری تشکیل شود دمای شربت را بر روی ۱۱۰ درجه می‌گذارند. هر چه میزان دما افزایش یابد بلورها ریزتر و هرچه میزان دما کاهش یابد بلورها درشت‌تر می‌شوند. در حالت سنتی برای خشک شدن نبات با ۳ یا ۴ روز زمان صرف می‌شود. اما با توجه به تکنولوژی‌های روز دنیا این زمان کمتر است.

تولید نبات چوبی عمده با کیفیت در بازرگانی ایران

بازرگانی ایران با بهترین تولید کنندگان نبات چوبی عمده در ارتباط است و می‌تواند محصولی با کیفیت اما ارزان در اختیار شما قرار دهد. شما می‌توانید انواع نبات شاخه‌ای، انواع نبات چوبی، پودر نبات، نبات دندانه و نبات مخلوط را با کیفیت بسیار بالا از بازرگانی ایران دریافت و آن را به بازارهای جهانی صادر کنید. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران و متخصصان بازرگانی ایران در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین از قسمت تماس با ما امکان ثبت سفارش نیز وجود دارد برای استعلام قیمت روز انواع نبات با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما